Frans Boers 1914-1987 tekening Amsterdam koets Raadhuisstraat ca1950

Frans Boers 1914-1987 tekening Amsterdam koets Raadhuisstraat ca1950 kopen? Bied vanaf 1!

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 5,00

Frans Boers 1914-1987 tekening Amsterdam koets Raadhuisstraat ca1950 kopen? Bied vanaf 1!Frans Boers 1914-1987 tekening Amsterdam koets Raadhuisstraat ca1950 kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (105)

2668 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Frans Boers (1914-1987)
TypeTekening / Aquarel

Kunstenaar : Francois Jacob Diederich Boers 1914 - 1987
Titel/Voorstelling: Amsterdam - koets in Raadhuisstraat
Datering: ca. 1950
Medium /Techniek : potlood op papier
Maten : 50 x 32  niet ingelijst !
Gesigneerd: rechtsonder
Conditie : goed

Dit item is verkocht voor 5,00

Starttijd:06-04-2014 om 14:31
Eindtijd:20-04-2014 om 14:36

Biedingen (2):

kunstkabinet
20 apr. / 14:29
€ 5
duit77
20 apr. / 08:41
€ 1