Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG

Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!
Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!Frans de Groen - Kaasmarkt Rdam 040-FG kopen? Bied vanaf 30!
  • Frans de Groen
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
StijlKlassiek
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen28.5 x 19.3 cm (h x b)
Passe-partout40.6 x 27.6 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Frans de Groen komt niet voor in de bekende overzichten van Nederlandse beeldende kunstenaars. Toch zijn veel etsen van zijn hand bekend, met name van stadsgezichten van vooroorlogs Rotterdam en Schiedam.
Frans de Groen werkte in een romantisch realistische stijl. Zijn annotaties zijn niet altijd geheel correct; er zijn etsen van hem bekend met verschillende annotaties, zelfs verschillende lokaties. Vrijwel alle van hem bekende etsen zijn in potlood gesigneerd en geannoteerd. Sommige etsen met monogram in de druk

Het afgebeelde werk is een ets  uit de collectie van "Rijnmond Toen" onder nr. 040-FG.  De ets geeft de Kaasmarkt weer in het vooroorlogse Rotterdam. Dit deel van het centrum van Rotterdam is tijdens het bombardement in 1940 verloren gegaan.

Annotatie in potlood l.o. in de marge: "Kaasmarkt Rdam"
Gesigneerd in potlood r.o. in de marge.
Afm. afbeelding 193 x 285 mm
Afm. blad: 248 x 360 mm
Afm. passe-partout 276 x 406 mm

Gave ets; onbeschadigd en zuurvrij. In nieuw zuurvrij passe-partout. Klaar om naar eigen smaak in te lijsten.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Berkel en rodenrijs, Nederland
Binnen Nederland € 10,00

Frans de Groen

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  RijnmondToen
Lid sinds 2021
39 verkochte items
Alle items van deze verkoper (13)
27.6 cm
40.6 cm
19.3 cm
28.5 cm
Starttijd3-2-2024 om 15:40
Eindtijd10-2-2024 om 21:34
Openingsbod € 30
ObjectlocatieBerkel en Rodenrijs,  Nederland