Zeer grote kleurrijke collage/gemengde techniek van Frans de Jong (1921 - 2010). Titel: "Voor Lida", 14-6-'85. Jaar: 3/5/1984. Afmetingen incl lijst: H102.5 x b142cm. Afmetingen voorstelling: H96 x b136cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Lijsten: Beschadigingen aan lijsten worden niet beschreven. Indien een werk achter glas is ingelijsten het glas is kapot, zal dit wel vermeld worden
Verzenden/ophalen:
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande.
Verzending zal i.v.m. de grootte van het werk, alleen met een koerier kunnen plaatsvinden binnen Nederland en België. De kosten zijn hierdoor wat hoger.
Kosten koerier Nederland: 50,50 euro
Kosten koerier Vlaanderen: 91,50 euro
Kosten koerier Wallonië: 164,50 euro