Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Stilleven |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 69.5 x 50 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeefdruk van Frans de Jong. Titel: Vaas met bloemen, voor Kees van Frans. Afmetingen blad: H69.5 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H67 x b49 cm. Het werk is rechtsonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat.
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 7-9-2018 om 12:45 |
Eindtijd | 17-6-2019 om 16:08 |