Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 49 x 70 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 5/27 |
Zeefdruk van Frans de Jong. Nummer: 5/27. Afmetingen blad: H49 x b70 cm. Afmetingen voorstelling: H40 x b56 cm. Het werk is linksonder, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar.
De authenticiteit van het, aangeboden, werk wordt voor 100% gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden meegeleverd.
Conditie: Het werk is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Ook op de achterzijde zitten wat plakresten. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout
Conditie | Goed | ||
Het werk is in goede staat. Aan de rechter zijkant, zitten wat plakresten van een vorige inlijsting. Ook op de achterzijde zitten wat plakresten. Goed ingelijst, valt dit in de lijst/onder de passepartout. | |||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 14-6-2018 om 11:39 |
Eindtijd | 28-6-2018 om 21:05 |