Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Frans de Jong heeft gewerkt onder Nicolaas Werkman en heeft hier veel van opgestoken. De hier aangeboden litho is met meerdere technieken zeer kunstig vervaardigd. Het is nummer 4 van de 10 exemplaren. Mooie grote maat 67x48 ( passepartout maat,) lijst fraai gebruind alu, 81x58 cm. Gesigneerd en genummerd. Jaartal 1992. Alleen afhalen i.v.m. de lijst, anders wordt werk opgestuurd in koker. Topkwaliteit.
Objectlocatie | Heemstede, Nederland |
Starttijd | 19-5-2018 om 15:38 |
Eindtijd | 2-6-2018 om 15:38 |