Paul Citroen - Palet, de originele uitgave uit 1931! plus: de kunstcollectie van Citroen
Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Florale Composities
Jörg Remé - e.a: zes handgesigneerde zeefdrukken: Diverse composities
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Periode | 1945 t/m 1999 |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Een druk van een linosnede van de Nederlandse kunstenaar Frans de Jong (1921-2010).
Gesigneerd rechtsonder en gemaakt in een oplage van 12 exemplaren. Dit is nr 10.
Ingelijst in een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 44,5 x 62 cm. Beeld, 28 x 32 cm.
Conditie: De linosnede is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes.
Herkomst: Uit een bedrijfscollectie.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Informatie over de kunstenaar:
Frans de Jong, geboren 25-04-1921 in Amsterdam en overleden 20-10-2010 in Amsterdam, graficus, drukker, typograaf, assemblagekunstenaar, schilder.
Opleiding: Akademie van beeldende kunsten (Den Haag). Leerling van Paul Citroen en Willem Rozendaal.
Frans de Jong was mede-oprichter van ‘Het Drukhuis’ en ‘Drukwerk in de Marge’.
In 1958 werd hij hoofd van de huisdrukkerij van de Bijenkorf. Ook gaf hij les aan de Amsterdamse Grafische School (AGS).
Werk van Frans de Jong bevindt zich o.a. in de collectie van het Stedelijk Museum Amsterdam en Singer museum Laren.
Titel: “Wind bij Doortje”.
Kunstenaar: Frans de Jong.
Techniek: Linosnede op papier.
Jaartal: ca 1970.
Ingelijst: In een houten lijst met passe-partout en glasplaat.
Afmetingen: Lijst, 44,5 x 62 cm. Beeld, 28 x 32 cm.
Gesigneerd: Rechtsonder.
Oplage: Gemaakt in een oplage van 12 exemplaren. Dit is nr 10.
Herkomst: Uit een bedrijfcollectie. Het werk is aangekocht vanuit de BKR (De Beeldende Kunstenaarsregeling, Amsterdam).
Conditie: De linosnede is in zeer goede staat. De lijst heeft slijtplekjes. Kan zo aan de muur.
Zie ook de foto’s.
KLAAR OM OP TE HANGEN.
Afhandeling:
-Het werk kan afgehaald worden (in Amsterdam). Dit heeft onze sterke voorkeur i.v.m. de kwetsbaarheid van de glasplaat.
-Het werk kan eventueel aangetekend verzonden worden via Postnl.
Verzendkosten:
Binnen Nederland: 8,00 euro.
Naar België: 8,00 euro (bij verzending via KIALA); 20,00 euro bij verzending via Postnl..
Vragen? Stuur gerust even een mailtje.
Kijk ook eens bij onze andere veilingaanbiedingen voor bijzondere schilderijen, aquarellen, tekeningen, etsen, zeefdrukken, litho’s, kunstboeken, affiches en andere kunst.
Transport | |
Verzenden | Door het formaat of de kwetsbaarheid is het niet mogelijk om dit item via reguliere post te verzenden |
Garantie | |
Garantie | Bij het plaatsen van het item verklaar ik mij akkoord met de garantievoorwaarden zoals deze gelden op Kunstveiling ten aanzien van een juiste omschrijving van het aangeboden item |
De verkoper neemt de volledige verantwoordelijkheid voor dit item. Kunstveiling biedt slechts het platform bij deze transactie, welke direct met de verkoper afgehandeld dient te worden. Meer informatie.
Afhalen | Ja is mogelijk |
Starttijd | 26-9-2016 om 14:52 |
Eindtijd | 3-10-2016 om 21:52 |