Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel - Verkocht

Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!
Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!Frans de Nocker (1884 - 1955) Aquarel kopen? Bied vanaf 40!
  • Frans de Nocker (1884-1955)
TypeTekening / Aquarel

Frans de Nocker (1884 - 1955)Francois Pierre Emile 'Frans' de Nocker geboren te Den Haag 1884 en overleden te Leiden 1955. woonde en werkte in den Haag, Parijs en vanaf 1941 in Leiden. Leerling van zijn vader en van C. Koppenol, vormde zich verder zelf, wel raadgevingen van Severine te Parijs. Schilderde, tekende, maar was vooral een goed aquarellist, waar dit een voorbeeld van is. was lid van het Leids Kunst Centrum.

Frans de Nocker (1884-1955) of voluit Francois Pierre Emile de Nocker werd geboren in Den Haag waar hij ook enige tijd heeft gewerkt. Daarnaast werkte Frans de Nocker ook in Parijs en vanaf 1941 in Leiden waar hij is overleden. Frans de Nocker heeft onder andere les gehad van Cornelis Koppenol en schilderde voornamelijk landschappen en stillevens

Afmetingen 53 x 25. Het werk is in prima condite. (zie foto's) De lijst is niet echt mooi meer.

Het kan verzonden worden in Nederland tegen de normale verzendkosten. Het werk zal goed verpakt worden zodat het onbeschadigt aankomt. Kan eventueel verzekerd worden verzonden.

P.S. Die stipjes op de eerste foto zie je alleen op de foto, komt van de verlichting. Zitten niet op het werk. Op de andere foto's zie je de flits van de foto.

Frans de Nocker (1884-1955)

Nederlands Nederlands

Geplaatst door  DirckHals
FA. (5)

118 verkochte items
Dit item is verkocht voor 40,00
Starttijd:23-11-2016 om 14:31
Eindtijd:30-11-2016 om 14:31
Bresch
23 nov. / 19:55
€ 40