Frans Hens - Ets, landschap met boerderij.

Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!
Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!Frans Hens - Ets, landschap met boerderij. kopen? Bied vanaf 30!
  • Frans Hens (1856-1928)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
StijlImpressionistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 66 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/30

De Belgische kunstenaar Frans Hens (1856-1928) leefde en werkte in Antwerpen. Hij wordt ingedeeld bij de postimpressionisten. Hens kreeg zijn opleiding bij Jacob Jacobs aan de Academie in Antwerpen.
Postimpressionist
Frans Hens onderbrak zijn opleiding aan de academie voor een reis naar de Verenigde Staten van Amerika. In zijn academietijd raakte hij bevriend met Theodoor Verstraete. Deze Verstraete was een stimulator van het postimpressionisme in België en ook Hens werd door hem beïnvloed. Frans Hens was ook bevriend met Emile Claus. Hij kwam Claus regelmatig tegen in het culturele leven van Antwerpen.
Congo Vrijstaat
Hens was de eerste kunstenaar die Congo Vrijstaat bezocht. Hij maakte tijdens deze reis in 1886 kennis met de Afrikaanse kunst. Een jaar later maakte hij een tweede reis naar de privéstaat van koning Leopold II. Hij maakte er talloze landschappen die later op tentoonstellingen in België te zien waren.

In goede staat

Frans Hens (1856-1928)

Belgisch Belgisch Alle items van deze kunstenaar (2)

Geplaatst door  duif
FA. (51)

Lid sinds 2018
1577 verkochte items
Alle items van deze verkoper (147)
66 cm
50 cm
Sluit over 3d 2u 37m 41s
Openingsbod€ 30
ObjectlocatieAlkmaar,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:25-01-2023 om 23:47
Eindtijd:08-02-2023 om 20:48