Frans Hens - La Ferme

Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!
Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!Frans Hens - La Ferme kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1447 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Frans Hens (1856-1928)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend. Vel is licht golvend door "ouderdom".
Afmetingen: Vel 51 x 67 cm. Afbeelding: 40 x 50 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.

Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Frans Hens (1856-1928)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1447 verkochte items
67 cm
51 cm
Starttijd:16-04-2022 om 22:57
Eindtijd:22-04-2022 om 22:12
Openingsbod€ 20
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingWereldwijd