Frans Hens - Le Bac

Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!
Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!Frans Hens - Le Bac kopen? Bied vanaf 15!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (26)

Lid sinds 2017
1447 verkochte items
Alle items van deze verkoper (84)
  • Frans Hens (1856-1928)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen33 cm x 43 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Conditie: uitstekend.
Afmetingen: Vel 33 x 43 cm. Afbeelding: 14 x 22 cm.
Wordt zorgvuldig verpakt en  verzekerd verzonden.

Gecombineerde verzending mogelijk t/m 3 lithografieën.

Frans Hens (1856-1928)

Alle items van deze kunstenaar(2)
FA. (26)

Lid sinds 2017
1447 verkochte items
43 cm
33 cm
Starttijd:20-04-2022 om 23:24
Eindtijd:27-04-2022 om 19:26
Openingsbod€ 15
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieNuenen, Nederland
VerzendingWereldwijd