Frans Hens - Le Ferme

Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!

Frans Hens - Le Ferme

Verkoopprijs: € 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!Frans Hens - Le Ferme kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (20)

Lid sinds 2017
1172 verkochte items
Alle items van deze verkoper (30)
  • Frans Hens (1856-1928)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen51 cm x 67 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Afmeting afbeelding: 40 x 50 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Verkleuring randen vel en iets gegolfd, zie foto's.

Dit item is verkocht voor 11,50(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:08-04-2020 om 20:29
Eindtijd:11-04-2020 om 19:28

Robke
11 apr. / 11:19
€ 10