Frans Hollaardt - industrie /havengezicht - Verkocht

Frans Hollaardt - industrie /havengezicht kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Hollaardt - industrie /havengezicht kopen? Bied vanaf 25!Frans Hollaardt - industrie /havengezicht kopen? Bied vanaf 25!Frans Hollaardt - industrie /havengezicht kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  alvarez
FA. (1)

Lid sinds 2018
19 verkochte items
Alle items van deze verkoper (4)
  • Frans Hollaardt (1916-1993)
OnderwerpHavengezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen38 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
mooi werk van Hollaardt / met zijn bekende plak en overschilder werk. vermoedelijk industrie /havengebied

In goede staat. De randen en hoeken van het blad zijn wat rul. punaise gaatjes in de hoeken

Frans Hollaardt (1916-1993)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  alvarez
FA. (1)

Lid sinds 2018
19 verkochte items
50 cm
38 cm
Dit item is verkocht voor 28,75(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-06-2022 om 11:12
Eindtijd:14-06-2022 om 22:42
Obe
14 jun. / 22:34
€ 25