Frans IJserinkhuijsen - Bostuin Bilthoven

Frans IJserinkhuijsen - Bostuin Bilthoven kopen? Bied vanaf 35!
Frans IJserinkhuijsen - Bostuin Bilthoven kopen? Bied vanaf 35!Frans IJserinkhuijsen - Bostuin Bilthoven kopen? Bied vanaf 35!
  • Frans IJserinkhuijsen (1892-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1937
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpBloemen en Planten
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen13 cm x 17.5 cm (h x b)
Passe-partout21 cm x 27 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Frans Jacob IJserinkhuijsen.  Prent op leeftijd, indruk is goed,  papier is egaal wat verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd. Er zit buiten de indruk om wat ouderdom sporen.

Frans IJserinkhuijsen (1892-1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
27 cm
21 cm
17.5 cm
13 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:26
Eindtijd:27-08-2022 om 21:18
Openingsbod € 35
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland