Frans IJserinkhuijsen, Schreierstoren Amsterdam, Ets

Frans IJserinkhuijsen, Schreierstoren Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 20!
Frans IJserinkhuijsen, Schreierstoren Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 20!Frans IJserinkhuijsen, Schreierstoren Amsterdam, Ets kopen? Bied vanaf 20!

Geplaatst door  lenteman
FA. (52)

3040 verkochte items
Alle items van deze verkoper (56)
  • Frans IJserinkhuijsen (1892-1959)
GesigneerdHandgesigneerd

LAATSTE KANS!!

Ets door Frans IJserinkhuijsen

Voorstelling van de Schreierstoren in Amsterdam

Losbladig, beeldmaat 21x15, bladmaat 35x26

Gesigneerd in potlood r.o. 'Frans IJserinkhuijsen', getiteld l.o. 'Schreierstoren Amsterdam'

Authenticiteit volledig gegarandeerd

Starttijd:28-07-2016 om 16:42
Eindtijd:05-08-2016 om 16:42
Openingsbod€ 20
ObjectlocatieNederland