Frans IJserinkhuijsen - vrouwenkerksteeg leiden

Frans IJserinkhuijsen - vrouwenkerksteeg leiden kopen? Bied vanaf 45!
Frans IJserinkhuijsen - vrouwenkerksteeg leiden kopen? Bied vanaf 45!Frans IJserinkhuijsen - vrouwenkerksteeg leiden kopen? Bied vanaf 45!
  • Frans IJserinkhuijsen (1892-1959)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1950
TechniekEts
StijlRealistisch
OnderwerpStadsgezicht
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen52 cm x 35 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Fraaie ets van Frans IJserinkhuijsen (1892-1959). Prent op leeftijd, indruk is goed,  papier is egaal wat verkleurd.

U kunt het werk vooraf komen beoordelen bij Rotor onze schatkamer in Gorinchem.

Na aankoop laten opslaan in onze verwarmde depot.
Ook kunnen wij uw inlijsting verzorgen.

Prent op leeftijd, indruk is goed, papier is egaal wat verkleurd.

Frans IJserinkhuijsen (1892-1959)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (5)
Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (90)

2243 verkochte items
Alle items van deze verkoper (944)
35 cm
52 cm
Starttijd:13-08-2022 om 11:25
Eindtijd:27-08-2022 om 21:13
Openingsbod € 45
ObjectlocatieGorinchem, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland