Adèle Koekkoek - Boerderijzicht
Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Van deze giclee zijn slechts 30 stuks gemaakt en 2 e.a,'s. Formaat is 70x90 cm. Nooit ingelijst geweest. De meeste exemplaren hangen aan boord van de cruiseschepen van de Holland-America lijn. Normale prijs € 500,- Nu voor een zeer aangename prijs van € 150,- Het aangeboden exemplaar is een van de twee e.a,'s
Starttijd | 14-9-2016 om 17:27 |
Eindtijd | 30-9-2016 om 10:17 |