Frans Masereel - Linosnede uit 1951 kleine oplage 6/25

Frans Masereel - Linosnede uit 1951 kleine oplage 6/25 kopen? Bied vanaf 275!

Verkoopprijs: € 345,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Masereel - Linosnede uit 1951 kleine oplage 6/25 kopen? Bied vanaf 275!Frans Masereel - Linosnede uit 1951 kleine oplage 6/25 kopen? Bied vanaf 275!Frans Masereel - Linosnede uit 1951 kleine oplage 6/25 kopen? Bied vanaf 275!

Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
Jaartal1951
IngelijstIngelijst
Afmetingen29 cm x 18 cm (h x b)
Lijst51.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage6/25
Frans Masereel 1889-1972 linosnede uit 1951
goed ingelijst met gewoon glas.
moeilijk te versturen

Linosnede uit 1951

Frans Masereel (1889-1972)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  iledere
FA. (9)

436 verkochte items
40 cm
51.5 cm
18 cm
29 cm

Dit item is verkocht voor 345,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:27-01-2020 om 12:39
Eindtijd:10-02-2020 om 23:11

maximedewinne
10 feb. / 22:49
€ 300