Frans Masereel - Souvenir marins

Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!

Grafiek tot 1900

Verkoopprijs: € 460,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!Frans Masereel - Souvenir marins kopen? Bied vanaf 500!

Geplaatst door  Leli

Lid sinds 2021
1 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
TypeGrafiek tot 1900
Periode1800 t/m 1899
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen43 cm x 30 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Serie van 5 van Frans Masereel.  Souvenir Marins.

.

Dit item is verkocht voor 460,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:02-01-2021 om 15:16
Eindtijd:03-02-2021 om 10:48

Geor
2 feb. / 22:05
€ 400