Frans Masereel, uit La Ville (1928)

Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!
Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!Frans Masereel, uit La Ville (1928) kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  Avontuur
FA. (1)

71 verkochte items
  • Frans Masereel (1889-1972)
GesigneerdHandgesigneerd

Frans Masereel, originele houtsnede uit La Ville, die Stadt uit 1928. Het werk is in uitstekende staat. Het papier is aan de randen iets vergeeld van ouderdom. Gedrukt van het originele blok! Maat prent: 16,2 x 11,4 cm. Maat blad: 23,5 x 18,4 cm. Authenticiteit is gegarandeerd. Ik stuur bij voorkeur aangtekend. Ophalen kan ook.

Starttijd:28-01-2017 om 14:12
Eindtijd:08-02-2017 om 20:12
Openingsbod€ 45
ObjectlocatieRIJSWIJK, Nederland