Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst - Verkocht

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 1!
  • Frans Nicolai (1937)
Jaartal1993
IngelijstIngelijst
Afmetingen160 cm x 140 cm (h x b)
Lijst162 cm x 142 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Over het algemeen zeer goede conditie, wel een paar slijtplekjes langs de randen. Langs de rand rechtsboven nog een wit plekje, waar sprake is van wat verf/materieverlies.

Frans Nicolai (1937)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (332 )

Lid sinds 2010
47123 verkochte items
Alle items van deze verkoper (665)
142 cm
162 cm
140 cm
160 cm
Dit item is verkocht voor 253,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-12-2020 om 12:32
Eindtijd:14-12-2020 om 19:37
Biedingen (21)
Schulzm01
14 dec. / 19:23
€ 220
antondekort
14 dec. / 19:23
€ 200
Schulzm01
14 dec. / 19:23
€ 200
antondekort
14 dec. / 19:22
€ 190
Schulzm01
14 dec. / 19:22
€ 180
antondekort
14 dec. / 18:41
€ 170
Theresa262
13 dec. / 15:42
€ 160
antondekort
11 dec. / 22:02
€ 150
Theresa262
11 dec. / 22:02
€ 145
antondekort
11 dec. / 21:58
€ 135
Theresa262
11 dec. / 21:58
€ 125
antondekort
11 dec. / 21:58
€ 95
Theresa262
11 dec. / 21:58
€ 85
antondekort
09 dec. / 23:33
€ 65
BenTan
09 dec. / 23:33
€ 55
antondekort
09 dec. / 23:33
€ 45
BenTan
09 dec. / 23:33
€ 40
antondekort
09 dec. / 23:33
€ 25
BenTan
09 dec. / 23:33
€ 20
antondekort
09 dec. / 13:22
€ 3
nelleke1958
08 dec. / 16:30
€ 1