Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst

Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Verkoopprijs: € 182,85 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!Frans Nicolai - Gemengde techniek op doek, Abstracte compositie - Ingelijst kopen? Bied vanaf 80!

Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
Alle items van deze verkoper (275)
  • Frans Nicolai (1937)
Jaartal2003
IngelijstIngelijst
Afmetingen80 cm x 80 cm (h x b)
Lijst83 cm x 83 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Let op, zie conditie hieronder.

Goede staat, maar wel met een paar lichte beschadigingen. Bovenin het midden van het beeld, in het 'lavendelkleurige' deel laat het structuur een beetje los. Er zitten een paar barstjes in. Langs de rand rechts is een stukje structuur losgekomen en weg.

Frans Nicolai (1937)

Alle items van deze kunstenaar(4) Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (275)

Lid sinds 2010
37072 verkochte items
83 cm
83 cm
80 cm
80 cm

Dit item is verkocht voor 182,85(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:25-01-2021 om 15:48
Eindtijd:02-02-2021 om 22:02

Biedingen (8):

Groningse
2 feb. / 21:56
€ 159
Obe
2 feb. / 21:56
€ 149
Groningse
2 feb. / 21:47
€ 138
nelleke1958
2 feb. / 21:47
€ 128
Groningse
2 feb. / 21:46
€ 118
nelleke1958
2 feb. / 21:46
€ 108
Groningse
30 jan. / 18:32
€ 90
casaredonda
25 jan. / 20:00
€ 80