Frans Roetman, ets, zonder titel (samengestelde ets)

Frans Roetman, ets, zonder titel (samengestelde ets) kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 30,00

Frans Roetman, ets, zonder titel (samengestelde ets) kopen? Bied vanaf 25!Frans Roetman, ets, zonder titel (samengestelde ets) kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  TwN

81 verkochte items
  • Frans Roetman (1921)
GesigneerdHandgesigneerd

Kunstenaar: Frans Roetman
Techniek: ets

Titel: zonder titel

Jaar: onbekend

Nummer: 30/2

Afmetingen:

- passe-partout: 50 x 40 cm.

- werk zichtbaar: 28 x 27 cm.

- papier ets: 39 x 34 cm

Ingelijst: ja

Gesigneerd: Gesigneerd met potlood op voorzijde

Conditie: werk is in zeer goede conditie, rechtsboven is er een klein stukje van het glas af.

Verzendkosten €10,-. Afhalen in Alkmaar is ook mogelijk.

De verkoper heeft zijn best gedaan een waarheidsgetrouwe weergave van de kunstwerken te maken. Kleuren kunnen iets afwijken van de werkelijkheid.

Typefouten voorbehouden.

Verkoper accepteert betalingen via PayPal of met Bitcoins.

Dit item is verkocht voor 30,00

Starttijd:24-03-2014 om 23:36
Eindtijd:01-04-2014 om 00:36

Biedingen (2):

FortheloveofART
31 mrt. / 00:31
€ 30
Gyzanna
25 mrt. / 17:54
€ 25