Frans Room - Ameland, litho (mooi ingelijst)

Frans Room - Ameland, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Verkoopprijs: € 25,00

Frans Room - Ameland, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Frans Room - Ameland, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!Frans Room - Ameland, litho (mooi ingelijst) kopen? Bied vanaf 1!

Geplaatst door  Rosser
FA. (140)

2579 verkochte items
  • Frans Room (1939)
GesigneerdHandgesigneerd

Karakteristieke litho van de vuurtoren Bornrif op Ameland door Frans Room.  Met potlood gesigneerd, gedateerd (2001) en genummerd (25/125).  Mooi ingelijst, achter glas en met zuurvrij passe-partout.  Alles in zeer goede conditie.

Afmetingen: 81cm x 61cm (incl. lijst), 64cm x 43cm (binnen passe-partout)

Dit item is verkocht voor 25,00

Starttijd:18-12-2016 om 12:23
Eindtijd:25-12-2016 om 15:23

Biedingen (6):

char
23 dec. / 15:35
€ 25
bauke
23 dec. / 15:35
€ 20
char
23 dec. / 15:35
€ 17
bauke
23 dec. / 15:35
€ 15
char
21 dec. / 14:18
€ 3
plbsmn
18 dec. / 19:38
€ 1