Frans Room - Vuurtoren Oude hoge licht Hoek van Holland - kleurzeefdruk oplage 125

Frans Room - Vuurtoren Oude hoge licht Hoek van Holland - kleurzeefdruk oplage 125 kopen? Bied vanaf 55!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
497 verkochte items
Alle items van deze verkoper (92)
  • Frans Room (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1997
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen80 cm x 60 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Het plan voor plaatsing van de eerste vuurtorens van Hoek van Holland dateert uit de tijd van de aanleg van de Nieuwe Waterweg (1866 tot 1872). De vuurtorens waren nodig om de scheepvaart veilig richting haven van Rotterdam te kunnen loodsen. Het oude hoge licht staat aan de Willem van Houtenstraat. De rode gietijzeren toren is ontworpen door A.C. van Loo en gebouwd in 1893 door Penn & Bauduin. De toren heeft een trap met 111 treden leidend naar zes verdiepingen. De ronde toren had een draaiend optiek dat in 1960 werd vervangen. Het hoge licht heeft dienstgedaan tot de komst van de nieuwe lichten bij de aanleg van de Maasvlakte in 1974.

Eigenlijke beeld is 60 x 45 cm. Wordt verzonden in een stevige kartonnen koker.

Komt uit voorraad kunstenaar zelf

Frans Room (1939)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (22)

Lid sinds 2017
497 verkochte items
60 cm
80 cm
Starttijd:15-12-2020 om 18:19
Eindtijd:29-12-2020 om 19:08
Openingsbod€ 55
ObjectlocatieZaandam, Nederland
VerzendingWereldwijd