Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Frans Hals - Biographie critique
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1998 |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
De uit 1822 daterende vuurtoren is in 2005 grondig gerestaureerd en er is weer een historisch hekwerk omheen geplaatst. De vuurtoren doet nog steeds dienst voor de scheepvaart. Vanuit de vuurtoren heeft u een schitterend uitzicht over het Haringvliet en Haven van Hellevoetsluis.
Eigenlijke beeld is 47 x 61 cm. Het werk wordt verzekerd verzonden. Afhalen in de galerie in Zaandam verdient de voorkeur. U kan het werk ook vooraf bezichtigen alvorens een bod uit te doen.
Conditie | |||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||
Komt uit de voorraad kunstenaar zelf | |||||||
Transport | |||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 23-2-2021 om 16:44 |
Eindtijd | 24-7-2021 om 19:11 |