Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 2001 |
Stijl | Realistisch |
Onderwerp | Landschap |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 80 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 125 |
De vuurtoren op het Nederlandse Waddeneiland Schiermonnikoog heeft geen officiële naam, maar wordt met Noordertoren aangeduid. De andere toren is de voormalige tweede vuurtoren van Schiermonnikoog, de Zuidertoren. Vanuit de toren worden weerberichten verstrekt voor de kustwateren. In 1998 is de toren rood geschilderd.
Eigenlijke beeld is 42 x 61 cm. Oplagenummer kan verschillen van die van de foto. Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.
Conditie | |||||||||
Conditie | Zeer Goed | ||||||||
Komt uit de voorraad kunstenaar zelf | |||||||||
Transport | |||||||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland | ||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Zaandam, Nederland |
Starttijd | 14-3-2023 om 15:18 |
Eindtijd | 29-3-2023 om 21:11 |