Frans Room - Vuurtoren – Willemstad - zeefdruk

Frans Room - Vuurtoren – Willemstad - zeefdruk kopen? Bied vanaf 55!
  • Frans Room (1939)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2000
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen60 x 80 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage125

De vuurtoren van Willemstad is gebouwd in 1947 en gedoofd in 1989. Het is de enige vuurtoren in de provincie Noord-Brabant. Het is geen officieel monument, door de gemeente Willemstad wel als zodanig gekoesterd, maar nog steeds niet aangesloten op het elektriciteitsnet. De schepen in het Hollandsch Diep, voor het geval radar en navigatiesystemen het zouden begeven, vertrouwen op de drijvende betonning, voorzien van rode en groene lichtbakens.

Eigenlijke beeld is 47 x 61 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Komt uit de voorraad kunstenaar zelf
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zaandam, Nederland
PrijsTot 5 kg.
Binnen Nederland € 10,00

Starttijd19-12-2022 om 14:29
Eindtijd1-1-2023 om 21:05
Openingsbod € 55
ObjectlocatieZaandam,  Nederland