Frans van Bommel - Acryl op papier (2006)

Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 65!
Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 65!Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 65!Frans van Bommel - Acryl op papier (2006) kopen? Bied vanaf 65!

Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
Alle items van deze verkoper (57)
  • Frans van Bommel (1939-2007)
IngelijstAlleen in Passe-partout
Afmetingen40 cm x 27 cm (h x b)
Passe-partout71 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Acryl op papier van Frans van Bommel uit 2006. Het werk is rechtsonder met de hand gesigneerd door de kunstenaar.

Kunstenaar: Frans van Bommel
Titel: Zonder titel
Jaar: 2006
Techniek: Acryl op papier
Oplage: Unicum
Gesigneerd: Rechtsonder
Afwerking: In passe partout
Afmeting voorstelling (HxB): 40,5 x 27 cm
Afmeting blad (HxB): 71 x 56 cm
Conditie werk: Zeer goed, het passepartout heeft gebreken als lijmresten en vlekken.
Referentie: ZK3001220
Verdere info: Gedateerd Cadzand 2006

Frans van Bommel (1939-2007)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  ZuiverKunst
FA. (27)

Lid sinds 2019
666 verkochte items
56 cm
71 cm
27 cm
40 cm
Starttijd:10-05-2022 om 08:31
Eindtijd:15-05-2022 om 19:14
Openingsbod€ 65
ObjectlocatieApeldoorn, Nederland
VerzendingNaar Nederland, België en Duitsland