Frans van de Vrande - Berk in de herfst - Verkocht

Frans van de Vrande - Berk in de herfst kopen? Bied vanaf 125!

Verkoopprijs: € 90,00

Frans van de Vrande - Berk in de herfst kopen? Bied vanaf 125!Frans van de Vrande - Berk in de herfst kopen? Bied vanaf 125!Frans van de Vrande - Berk in de herfst kopen? Bied vanaf 125!

Geplaatst door  VandeVrande

Lid sinds 2018
11 verkochte items
  • Frans van de Vrande (1950)
StijlExpressionistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen50 cm x 39 cm (h x b)
Lijst56 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Een bijna abstract schilderij van een berkenboom in de herfst. De verf zit in stevige streken op het doek maar geven van enig afstand direct de suggestie van herfstbladeren.

Als amker van dit kunstwerk ga ik altijd uiterst behoedzaam om met het werk. Geen beschadigigngn ed.

Frans van de Vrande (1950)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  VandeVrande

Lid sinds 2018
11 verkochte items
45 cm
56 cm
39 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 90,00
Starttijd:25-08-2018 om 23:19
Eindtijd:08-09-2018 om 17:06
wjin
08 sep. / 13:44
€ 90