FA. (1)

Frans van der Eng - Schaatsenrijder op de vaart

Frans van der Eng - Schaatsenrijder op de vaart kopen? Bied vanaf 200!
Frans van der Eng - Schaatsenrijder op de vaart kopen? Bied vanaf 200!Frans van der Eng - Schaatsenrijder op de vaart kopen? Bied vanaf 200!

Geplaatst door  artholland1978
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
Alle items van deze verkoper (12)
  • Frans van der Eng (1932)
Jaartal1986
DragerGlas
StijlRealistisch
IngelijstIngelijst
Afmetingen12.5 cm x 17.5 cm (h x b)
Lijst18.5 cm x 23.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
In het blad RODI stond een verslag over de tentoonstelling van Frans van der Eng in 2019  Wij citeeren :Daarnaast heeft hij in de loop der jaren veel bijzondere dingen vervaardigd. Hij heeft schilderijtjes op glas gemaakt, dit vergt een speciale techniek omdat je andersom moet denken; in glazen flessen staan diverse tafereeltjes: onder meer enkele landbouwkarren, een arrenslee, alle voorwerpen van de kruiswegstatie en het zogenoemde 'nonnenspoortje'. het schilderij in deze veiling is daar een voorbeeld van.

Schilderij van de schilder verkregen.

Frans van der Eng (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1)
Geplaatst door  artholland1978
FA. (1)

Lid sinds 2019
6 verkochte items
23.5 cm
18.5 cm
17.5 cm
12.5 cm
Starttijd:15-03-2022 om 13:23
Eindtijd:22-03-2022 om 22:39
Openingsbod€ 200
ObjectlocatieHuizen, Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa