Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco - Verkocht

Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!

Verkoopprijs: € 25,00

Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!Frans Verpoorten - ets - Anti-Atlas, Marocco kopen? Bied vanaf 25!

Geplaatst door  h-g-art
FA. (50)

1740 verkochte items
  • Frans Verpoorten (1924-1997)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
GesigneerdHandgesigneerd

Ets, potlood gesigneerd, getiteld en proefdruk linksonder.

Beeldmaat 37,5 x 48 cm. Bladmaat 45 x 65 cm. Losbladig.

Dit item is verkocht voor 25,00
Starttijd:04-12-2015 om 01:48
Eindtijd:13-12-2015 om 19:48
Gap
13 dec. / 17:06
€ 25