Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Aquarel met krijtwas van Haarlemse kunstenaar Frans Verpoorten.
Werk ingelijst in houten frame afmeting 67cm x 54 cm/ tekening 44 cm x 28 cm.
Handgesigneerd.
Prima staat!
Gelieve op te halen. Anders nader te bepalen.
Starttijd | 2-11-2018 om 9:21 |
Eindtijd | 9-11-2018 om 22:27 |