Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Tekening / Aquarel |
Houtskool tekening van Haarlemse kunstenaar Frans Verpoorten. Ingelijst, afmeting 37 cm x 37 cm; tekening 26,5 cm x 25,5 cm.
Handgesigneerd.
In prima staat.
Gelieve op te halen. Anders nader te bepalen.
Starttijd | 2-11-2018 om 9:21 |
Eindtijd | 19-11-2018 om 20:58 |