Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurenets, potlood gesigneerd rechtsonder. Genunmmerd 6/10 linksonder.
Beeldmaat 36 x 27 cm. Bladmaat 41,5 x 32 cm. Losbladig.
Starttijd | 30-12-2015 om 20:28 |
Eindtijd | 13-1-2016 om 20:28 |