Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Kleurets, potlood gesigneerd rechtsonder. Getiteld en genummerd 10/12 linksonder.
Beeldmaat 14,5 x 29,5 cm. Ingelijst.
Starttijd | 4-1-2015 om 17:35 |
Eindtijd | 16-1-2015 om 17:35 |