Frans Wesselman - gesigneerde ets - Othello in love

Frans Wesselman - gesigneerde ets - Othello in love kopen? Bied vanaf 10!

Verkoopprijs: € 14,00

Frans Wesselman - gesigneerde ets - Othello in love kopen? Bied vanaf 10!Frans Wesselman - gesigneerde ets - Othello in love kopen? Bied vanaf 10!Frans Wesselman - gesigneerde ets - Othello in love kopen? Bied vanaf 10!Frans Wesselman - gesigneerde ets - Othello in love kopen? Bied vanaf 10!

Geplaatst door

Lid sinds
verkochte items
Alle items van deze verkoper ()
  • Frans Wesselman (1953)
GesigneerdHandgesigneerd

Gesigneerde ets van Frans Wesselman

Titel: Othello in love

Oplagenummer: 34/ 50

Afmeting: 24,5 x 24 cm

Afmeting blad: 35 x 37 cm

Conditie: de ets verkeert in zeer goede staat

Dit item is verkocht voor 14,00

Starttijd:08-01-2017 om 11:26
Eindtijd:13-01-2017 om 19:26

Biedingen (3):

xram44
13 jan. / 17:19
€ 14
Ibird
13 jan. / 13:12
€ 12
xram44
12 jan. / 01:13
€ 10