Franz Bodner - Gotcha

Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!
Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!Franz Bodner - Gotcha kopen? Bied vanaf 35!
  • Franz Bodner (1966)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
IngelijstIngelijst
Afmetingen55 cm x 55 cm (h x b)
Lijst82 cm x 82 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage175

Vrolijke zeefdruk van Franz Bodner (1966). Ingelijst in 2 cm brede matzilver aluminium lijst met een licht passe-partout. Oplage is 175, volgnummer 165. Met de hand gesigneerd.

Galeriewaarde: €  720,00

Franz Bodner (1966)

OostenrijksOostenrijksAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Havik48

Lid sinds 2021
30 verkochte items
Alle items van deze verkoper (2)
82 cm
82 cm
55 cm
55 cm
Sluit binnenkort 1u 17m 34s
Huidig bod€ 35
Volgend minimum bod: € 40
ObjectlocatieRotterdam, Nederland
VerzendingAlleen per koerier
Starttijd:19-09-2022 om 15:02
Eindtijd:28-09-2022 om 22:25
M_Art
21 sep. / 09:35
€ 35