Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 16.5 x 13 cm (h x b) |
Incl. lijst | 40.5 x 32.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Franz Borghese, Rome 1941 tot 2005
Originele inkttekening, gewassen, ingelijst met laag reflecterend glas
Afbeelding ca. 16,5 x 13 cm, buitenlijst ca. 40,5 x 32,5 cm
Herkomst: Studio d'Arte Malagnini, Saronno / Milaan, Italië
Let op kleurafwijkingen door fototechniek. Helaas ben ik geen fotokunstenaar.
Wereldwijde verzending. Houd rekening met maximaal 5 werkdagen voor verzending. Verzending voor het EU-gebied is vanuit Duitsland en de betaling vindt plaats op een Duitse EURO-rekening. U heeft dus geen problemen met douane en btw.
U kunt het werk ook ophalen in 4153 Reinach BL
Kijk ook eens naar mijn andere veilingen.
Conditie | |||||
Conditie | Zeer Goed | ||||
alles in einwandfreiem Zustand | |||||
Transport | |||||
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Reinach bl, Zwitserland | ||||
Verzenden | Pakketpost | ||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Garantie | |||||
Starttijd | 9-12-2021 om 12:30 |
Eindtijd | 16-12-2021 om 21:04 |
Objectlocatie | Reinach BL, Zwitserland |