Franz Graw - Die rosa Dächer

Franz Graw - Die rosa Dächer kopen? Bied vanaf 25!
  • Franz Graw (1964)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal2001
TechniekOffset
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 90 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage100
  • Handgesigneerde offsetlithografie op zwaar papier
  • Kunstenaar: Franz Graw
  • Titel: Die rosa Dächer
  • Afmetingen: 50 x 90 cm
  • Genummerd: 8/100
  • Jaar: 2001

VERZENDING: U betaalt slechts éénmaal verzendkosten, ongeacht het aantal aankopen. Gecombineerde zending is altijd mogelijk. Tip! Neem dus een kijkje tussen onze andere aanbiedingen! Uw aankopen worden aangetekend verzonden. De zending is verzekerd. Kleine werken kunnen op verzoek niet aangetekend worden verzonden, als brievenbus-post. De kosten zijn dan 5,00 euro per zending, ongeacht het aantal aankopen. Verzending is in dat geval op eigen risico.

Franz Graw (1964)

DuitsDuitsAlle items van deze kunstenaar (2)
Geplaatst door  svalbardart
FA. (21 )

Lid sinds 2010
1382 verkochte items
Alle items van deze verkoper (10)
90 cm
50 cm
Sluit over 5d 6u 1m 22s
Openingsbod€ 25
AfhalenNee is niet mogelijk
ObjectlocatieAndenes/Varmland,  Nederland
VerzendingWereldwijd
Starttijd:02-12-2022 om 08:48
Eindtijd:07-12-2022 om 19:40