Zeefdruk van Franz Lauter. Oplage: E/A. Afmetingen blad: H60 x b41cm. Afmetingen voorstelling: H48 x b31cm. Het werk is rechts onderaan, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Bij aankoop kan het werk worden opgehaald in 's-Gravenzande ( vlakbij Den Haag (Scheveningen), Rotterdam en Delft en 5 minuten van het strand). De termijn voor het ophalen , bij vooruitbetaling, is zeer ruim, m.a.w. de koper kan het werk weken of zelfs maanden later ophalen en het zo mogelijk combineren met een bezoek aan één van de bovengenoemde steden of het strand. Het werk kan ook worden verstuurd. Onze verzenddagen zijn dinsdag en donderdag.
Franz L. Lauter (blomberg, 1947) studeerde aan de kunstacademie in Thorn (Duitsland). Sinds 1975 werkt hij als zelfstandig kunstenaar.
Zijn werk kenmerkt zich niet alleen door sprookjes als kleuren; Als we iets verder kijken dan dat, ontdek je dramatiek, kwalitiet en een onmiskenbare intellectuele lading.
Naast schilderen heeft Lauter nog een ander passie: koken. “Ich bin ein Maler aus Leidenschaft und neue Geschmacknuancen entdecken.” Sinds 1982 heeft Lauter een restaurant in Lunen, Schloss Schwansbell genaamd.