Fred Fritschij - Polderlandschap - Wetzijderveld Zaandam - ets

Fred Fritschij - Polderlandschap - Wetzijderveld Zaandam - ets kopen? Bied vanaf 50!

Verkoopprijs: € 51,75 (Incl. 15% veilingkosten)

Jan Linschooten - Boeken kopen? Bied vanaf 50!

Jan Linschooten - Boeken

  • Openingsbod € 50
Anton Vrede - zonder titel kopen? Bied vanaf 65!

Anton Vrede - zonder titel

  • Openingsbod € 65
Fred Fritschij - Polderlandschap - Wetzijderveld Zaandam - ets kopen? Bied vanaf 50!Fred Fritschij - Polderlandschap - Wetzijderveld Zaandam - ets kopen? Bied vanaf 50!Fred Fritschij - Polderlandschap - Wetzijderveld Zaandam - ets kopen? Bied vanaf 50!

Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
Alle items van deze verkoper (80)
  • Fred Fritschij (1932)
Jaartal1967
TechniekEts
StijlRealistisch
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen32 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Kleine ets van Fred Fritschy, uit de nalatenschap van Hans Kuyt. Waarschijnlijk gemaakt in het Westzijderveld in Zaandam waar zich het atelier van Hans bevond. Papier grootte is 32 x 50 cm. Etsplaat 16 x 25 cm.

Wordt verzekerd verzonden in een stevige kartonnen koker.

Fred Fritschy (1932) is een Nederlandse schilder, aquarellist, graficus, tekenaar van landschappen, stadsgezichten, portretten en modeltekeningen. Hij tekende met pen en inkt en werkte de tekeningen af door er met verdunde inkt over heen te gaan. Winnaar Jeanne Oosting Prijs, 2004 voor zijn aquarellen.

ConditieRedelijk

Vlek zichtbaar over het werk

Fred Fritschij (1932)

Alle items van deze kunstenaar(1) Geplaatst door  Zaansgroen
FA. (16)

Lid sinds 2017
352 verkochte items
50 cm
32 cm

Dit item is verkocht voor 51,75(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:22-01-2021 om 14:01
Eindtijd:04-02-2021 om 21:25

dmph96
4 feb. / 20:21
€ 45