Freddy Defossez - Hauts de Mougins - Verkocht

Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!
Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 10!
  • Freddy Defossez (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Nummer: 86. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Afmeting afbeelding: 30 x 39 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Freddy Defossez (1932)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1513 verkochte items
Alle items van deze verkoper (82)
55 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 11,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-03-2020 om 21:42
Eindtijd:20-06-2020 om 11:05
Anne56
20 jun. / 10:57
€ 10