Freddy Defossez - Hauts de Mougins - Verkocht

Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!
Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!Freddy Defossez - Hauts de Mougins kopen? Bied vanaf 25!
  • Freddy Defossez (1932)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekLitho
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen44 cm x 55 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200

Conditie: uitstekend.

Nummer: 61. Nummers op de foto's kunnen afwijken.

Afmeting afbeelding: 30 x 39 cm.

Nooit ingelijst.

Wordt aangetekend verzonden in een stevige kartonnen koker.

Freddy Defossez (1932)

Alle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Privateartcollector
FA. (28 )

Lid sinds 2017
1514 verkochte items
Alle items van deze verkoper (81)
55 cm
44 cm
Dit item is verkocht voor 28,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:25-08-2020 om 19:59
Eindtijd:28-08-2020 om 19:06
Valta
28 aug. / 06:19
€ 25