Mediterraanse ets van Frédéric Levé (1877-1968). In uitstekende staat. Potloodgesigneerd. Los etsblad van 34,5 cm breed en 27 cm hoog. Uitstekend geschikt om in te lijsten.
Zeer Goed
Geen foxing, geen verkleuringen. In erg mooie staat.
Tot 2 kg.
€ 8,00
Naar België
€ 13,00
€ 13,00
Europese Unie
€ 13,00
Wereldwijd
€ 13,00