Frederick Franck - Penseeltekening, Mount Fuji - Ingelijst - Verkocht

Frederick Franck - Penseeltekening, Mount Fuji - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
Frederick Franck - Penseeltekening, Mount Fuji - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Frederick Franck - Penseeltekening, Mount Fuji - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!Frederick Franck - Penseeltekening, Mount Fuji - Ingelijst kopen? Bied vanaf 70!
  • Frederick Franck (1909-2006)
TypeTekening / Aquarel
TechniekPenseel (Inkt)
IngelijstIngelijst
Afmetingen28 cm x 39.5 cm (h x b)
Lijst39.5 cm x 50.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

In de hoek linksonder is in potlood meer informatie over de locatie geschreven, helaas is dit niet goed leesbaar.

Administratieve code:

QQSL

In goede staat, met wat foxing hier en daar in beeld. Tussen het glas en het passe-partout zitten enkele vuiltjes/stofjes.

Frederick Franck (1909-2006)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (330)

Lid sinds 2010
46952 verkochte items
Alle items van deze verkoper (651)
50.5 cm
39.5 cm
39.5 cm
28 cm
Dit item is verkocht voor 74,75 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:13-01-2020 om 10:53
Eindtijd:22-01-2020 om 14:27
reneevankleef
22 jan. / 14:02
€ 65