Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) - Verkocht

Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!Frederik Frans Beckmans - Acryl op doek, Sculptura di Angelo Nuova - Ingelijst (Zeer groot) kopen? Bied vanaf 1!
  • Frederik Frans Beckmans (1956)
IngelijstIngelijst
Afmetingen180 cm x 150 cm (h x b)
Lijst181.5 cm x 151.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Bezichtigen: Heeft u interesse in het werk? Het is ook mogelijk om dit werk vooraf te bezichtigen. Ondanks de aankoopgarantie van Kunstveiling waar uw werk onder valt, kunt u het werk bekijken voordat u een bod uitbrengt. Bezichtigen kan op afspraak op de vestiging van Kunstveiling in Amstelveen op dinsdag t/m vrijdag tussen 11.00 - 17.15 uur. Neemt u hiervoor contact met ons op.

XXXL

Frederik Frans Beckmans (1956)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (0)
Geplaatst door  Veilingmeester
FA. (333 )

Lid sinds 2010
47124 verkochte items
Alle items van deze verkoper (754)
151.5 cm
181.5 cm
150 cm
180 cm
Dit item is verkocht voor 127,65 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:04-10-2021 om 17:53
Eindtijd:18-10-2021 om 21:02
Biedingen (21)
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:52
€ 111
toni_s
18 okt. / 20:52
€ 101
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:52
€ 100
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:47
€ 90
SyCoSja
18 okt. / 20:47
€ 80
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:46
€ 70
SyCoSja
18 okt. / 20:45
€ 60
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:44
€ 50
SyCoSja
18 okt. / 20:44
€ 46
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:43
€ 41
SyCoSja
18 okt. / 20:43
€ 40
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:20
€ 35
Gerrit1
18 okt. / 20:20
€ 30
IGS-Watch-and-Art
18 okt. / 20:20
€ 30
Gerrit1
18 okt. / 16:51
€ 25
SyCoSja
17 okt. / 13:20
€ 20
Louis_de_Win
16 okt. / 23:30
€ 15
Pietereldorado
16 okt. / 23:30
€ 10
Louis_de_Win
15 okt. / 13:19
€ 5
nelleke1958
11 okt. / 13:54
€ 3
greg123
08 okt. / 13:10
€ 1