Frederika Broeksmit - Ets: Ichnatiuskerk Rotterdam - Verkocht

Frederika Broeksmit - Ets: Ichnatiuskerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 35,00

Frederika Broeksmit - Ets: Ichnatiuskerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Frederika Broeksmit - Ets: Ichnatiuskerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Frederika Broeksmit - Ets: Ichnatiuskerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!Frederika Broeksmit - Ets: Ichnatiuskerk Rotterdam kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
Alle items van deze verkoper (314)
  • Frederika Broeksmit (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts/Aquatint
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen57 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Ets/aquatint op japans papier van Frederika Broeksmit. Titel: Ichnatiuskerk te Rotterdam. Afmetingen blad: H 57 x b45cm. Afmetingen voorstelling: H31 x b27cm. Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild. Herkomst: Nalatenschap van de kunstenares.
ConditieRedelijk

Het blad en de afbeelding hebben wat golfjes in het papier

Frederika Broeksmit (1875-1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5415 verkochte items
45 cm
57 cm
Dit item is verkocht voor 35,00
Starttijd:20-03-2019 om 21:28
Eindtijd:31-03-2019 om 21:10
fluub
24 mrt. / 21:43
€ 35