Frederika Broeksmit - Ets: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk - Verkocht

Frederika Broeksmit - Ets: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk kopen? Bied vanaf 45!

Verkoopprijs: € 45,00

Frederika Broeksmit - Ets: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - Ets: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - Ets: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk kopen? Bied vanaf 45!Frederika Broeksmit - Ets: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk kopen? Bied vanaf 45!

Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
Alle items van deze verkoper (312)
  • Frederika Broeksmit (1875-1945)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
DragerJapans Papier
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen42 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageBeperkte oplage
Ets op Japans papier(proefdruk) van Frederika Broeksmit. Titel: Vuurtoren en vissersboot te Katwijk. Heel beperkte oplage. Afkomstig uit de nalatenschap van de kunstenares.Afmetingen blad: H42 x b50 cm. Afmetingen voorstelling: H29.5 x b40 cm.Het werk is rechtsonder gesigneerd door de kunstenares. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.

De ets is in goede staat. De rand om het werk heen heeft wat kreukels

Frederika Broeksmit (1875-1945)

Alle items van deze kunstenaar(8)
Geplaatst door  KiewitKunst
FA. (173)

5413 verkochte items
50 cm
42 cm
Dit item is verkocht voor 45,00
Starttijd:07-03-2019 om 10:17
Eindtijd:18-03-2019 om 19:04
wilmyjong
18 mrt. / 17:32
€ 45