Alexis Gorodine - Leatherwords
Joan Gardy Artigas - La part des autres
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Japans Papier |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 32.5 x 47 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 3/20 |
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 19-3-2021 om 23:51 |
Eindtijd | 6-9-2021 om 13:09 |